Soňa Parke

Jsem Soňa. Letos mi bude třicet. Pepa je můj kámoš, potkali jsme se v brněnském Impact Hubu a dali se do řeči, když jsem se zajímala, kdo v mém okolí má vejtřasku (to kvůli Praga-Haiti, o tom zas jindy). Vé-3-esek okolo sebe evidentně nemám moc, zato jsem našla kámoše se stejným koníčkem – auta.

Zakládáme mimo jiné v Brně sdílenou dílnu. Jasně, hlavně proto, abychom se měli kde hrabat v autech. Ale když už bude, napojíme na to kopu dalších věcí. Workshopy, setkávání a vůbec, nechte se překvapit.

Kromě aut se bavím firmou Replug me (CFO | digitální wellbeing), startupem Forsage (CSO | vzdálený monitoring včelstev) a Filipem Řeháčkem (motoGP jezdec | partnership care).

Jsem přísná, sarkastická a miluju. Sebe. Vás. Výjimečně i psy. Pizzu víc než psy. A ještě víc svůj gym a míchaný vejce. Víc už jsou jen pohodlný suchý boty.

Check me out: https://www.linkedin.com/in/sona-parke/

Give me a call: +420 728 934 707

Josef Boudnik

Jsem Pepa, profesně ajťák, volnočasově mechanik Jeepů. Těm se věnuji už 10 let. Se svým Jeepem hodně cestuju – hlavně po Evropě a Africe, konkrétně Maroku.

Dlouho mám sen zkusit jet nějakou rallye, která je podobná Rallye Paříž – Dakar. A letos se zdá, že se mi to povede společně se Soňou. Vydáváme se na Maroc Challenge rallye!

Jeep Grand Cherokee WJ

Jeep Grand Cherokee WJ – Motor je 3.1TD VM motori, který má upravené chlazení motorového oleje kvůli vyšší stabilitě při jízdě v terénu. Převodovka je automatická, má 4 rychlosti a také je vybavena externím chladičem oleje pro vyšší stabilitu. Za hlavní převodovkou je ještě redukční převodovka SelecTrac, která se stará o pohon 4×4 a má v sobě i redukci.

Obě nápravy jsou vybaveny samosvornými diferenciály. Pneumatiky používáme Cooper S/T maxx, které jsou odolné proti defektům. Auto je osazeno elektrickým vyprošťovacím navijákem na 4.3 tuny a také kompresorem pro foukání pneumatik se sedmilitrovým vzdušníkem.